👉Dabar energijos taupymas yra kaip niekada aktualus, ir artimoje ateityje ši tendencija nesikeis, todėl pasakojame, kiek rekuperacinės sistema padeda sutaupyti (spoileris: sutaupysite išlaidas ne tik energijai, bet ir sveikatai)
😎Pavyzdžiui, vėdinimo įrenginiai su plokšteliniu šilumokaičiu yra nepralenkiami siekiant aukščiausio efektyvumo prie vidutinės žiemos temperatūros (nuo -2C iki +10C). Toks sprendimas yra optimalus tiems atvejams, kai ypatingai svarbus yra įrenginio dydis ir reikalingas maksimalus energijos taupymas.
😉Maksimalus – tai kada yra grąžinama iki 95% šilumos, priklausomai nuo darbo sąlygų. Paprastai tariant – naudodami plokštelinį rekuperatorių, tiekiamo oro šildymui išleidžiame vidutiniškai 85% mažiau energijos nei be jo.
🔥Atitinkamai, jei oro kondicionavimas reikalingas vasarą, taip pat galime sumažinti reikiamą vėsinimo galią vidutiniškai 90 proc.
Projektuojant naujus pastatus ar renovuojant senesnius pastatus (ypač didžiųjų miestų centrinėse zonose), rekuperacinės sistemos montavimo klausymas kyla savaime ne tik dėl energijos sąnaudų, bet ir dėl oro kokybės standartų.
💨Per rekuperatorių praleidžiamas oras yra filtruojamas, todėl patalpų atmosfera tampa žymiai sveikesnė – būnant viduje palengvėja arba dingsta sezoninių alergijų simptomai, tinkamas vėdinimas gelbsti nuo pelėsių ir kitų kenksmingų faktorių, kurių mūsų aplinkoje yra tikrai nemažai…
📍Konsultuojame, rekomenduojame, montuojame arba tiesiog padarome viską už Jus #siltai.lt