Rekuperatoriai

Rekuperacinė vėdinimo sistema

Švarus, gaivus oras namuose yra prioritetas, tad rekuperacinė vėdinimo sistema, projektuojant namus, turėtų būti toks pat “must have” kaip ir apšvietimo ar šildymo sistemos

Oro kokybė

Vėdinimo sistema gali padėti sumažinti ir teršalų kiekį namuose. Kasdieną namuose jų atsiranda tikrai daug: dulkės, aerozoliai, buitinė chemija ar paprasčiausias maisto gaminimas namų orą pripildo ne pačiomis sveikiausiomis dalelėmis.

Komfortas ir sveikata

Jei tokių medžiagų koncentracija ore tampa didesnė - prasideda galvos skausmai, nosies užsikimšimas, atsiranda kitų alergijos požymių. Pagerėjusi patalpos oro kokybė padvigubina gyventojų kognityvines funkcijas, todėl švarus oras naudingas ne tik mūsų kūnui, bet ir protui. Visą tai tampa nepalyginamai svarbiau, kai namuose atsiranda vaikų.

living room, chair, sofa-2155376.jpg

Šiluminė energija ir namų vėdinimas

Pagal naujus statybos reglamentus statomi (A ir aukštesnės energinės klasės) namai yra itin sandarūs. To yra pasiekiama naudojant specialias technologijas, leidžiančias taupyti šiluminę energiją, panaudojant ją namų vėdinimui, jug be vėdinimo imtų kauptis pelėsis, alergenai, kvapai, dulkės ir kiti nepageidaujami svečiai. Būtent rekuperacija efektyviai išsprendžia šią problemą.

Per vieną ortakį iš lauko įleidžiamas oras į rekuperatorių, čia jis filtruojamas, gali būti sušildomas rekuperatoriaus šilumokaityje ir tik tada įleidžiamas į patalpą. Ištraukiamas iš kambario oras taip pat prateka per rekuperatoriuje esantį šilumokaitį, jame atiduodamas savo šiluminę energiją iš lauko įeinančiam oro srautui. Taigi, jokio išorinio triukšmo, nejaučiamas diskomfortas ir dėl patenkančio šviežio oro – jis būna arba lauko temperatūros, arba patenka į patalpą jau sušilęs.
morning, bedroom, bed-1850893.jpg


Kodėl nepakanka tiesiog
atidaryti langų?

Vasarą dvelkiantis šiltas vėjelis yra malonu, o ką šaltą žiemą arba šalia judrios gatvės, žvyrkelio ar gamyklų? Namų vėdinimas atidarytais langais neužtikrina pakankamo oro cirkuliavimo, nėra pastovus, be to išleidžiama šiluma, įsileidžiamos lauko dulkės, triukšmas. Bet dar svarbesni rekuperatoriaus privalumai yra...

Švarus ir gaivus oras - prioritetas!

Įrangos gamintojai

Bendradarbiaujame su geriausios ir patikimiausios įrangos gamintojais:

Susisiekite ir gaukite pasiūlymą​

Adresas:

Danės g. 6, Klaipėda

El. paštas:

tomas@siltai.lt

Teleofnas:

+370 688 86560

Sekite mus socialiniuose tinkluose: