Paslaugos

Šiltai.lt yra šildymo ir vėsinimo paslaugų įmonė, turinti ilgametę patirtį, klientų aptarnavimo ir kokybiško meistriškumo istoriją. Mes specializuojamės teikiant ŠVOK paslaugas, keitimą, atnaujinimą ir remontą tiek fiziniams, tiek juridiniams klientams visoje Lietuvoje.

Mūsų paslaugos

Šiltai.lt ne tik parduoda įrangą, tačiau konsultuoja visais susijusiais klausimais. Nuo dizaino aspekto iki sudėtingų techninių sprendimų, kad pasiekti optimaliai komfortišką klimatą jūsų patalpose.

Šildymo sistemos

Šilumos siurblys - tai įrenginiai, gebantys išgauti sukauptą šiluminę energiją iš mus supančios aplinkos (oro, vandens, grunto), ir perduoti į gyvenamąsias patalpas, kuriant jaukų namų klimatą.

Oro kondicionieriai

Oro kondicionieriai – puikus sprendimas mikroklimato valdymui namuose. Šiltuoju metų laiku oras patalpoje labai įkaista ir pasidaro tvankus. Atvėsinti namus tiesiog atidarius langą ne visada yra įmanoma - lauke gali būti dar karščiau. Pagrindinė kondicionieriaus paskirtis – palaikyti norimą ir maksimaliai komfortišką temperatūrą patalpoje.

Oro kondicionierių priežiūra ir remontas

Visi įrenginiai reikalauja periodiškos priežiūros. Teisingai prižiūrėtas įrenginys užtikrins optimalų komforto lygį jūsų patalpose.

Elektros instaliacija

Kad būtų užtikrintas nepertraukiamas elektros energijos tiekimas įrenginiams, konsultuojame ir esant poreikiui įvedame tinkamos galios elektros instaliaciją.

Santechnika

Dažnai nepagalvojama apie oro kondicionieriuose sudaroma kondensatą ir kur jį išleisti. Tinkamai įrengta kondensato drenažo sistema užtikrins ilgalaikį prietaiso veikimą, bei užtikrins, kad nebūtų pažeistos lauko fasado detalės ir išvaizda.

APVA parama

APVA (Aplinkos projektų valdymo agentūra) suteikia kompensacijas keičiant taršų ir neefektyvų šildymo katilą į ekologiškai ir ekonomiškai veikiantį šilumos siurblį. Todėl konsultuojame ir padedame gauti paramą.

Kodėl verta rinktis Šiltai.lt

Galime išskirti kelias priežastis: punktualumas, suteikiamos garantijos, kaina kuri atitinka kokybę ir ilgametė patirtis.

Punktualumas

Laikomės sutartų terminų, nes vertiname jūsų laiką.

Garantijos

Dirbdami su geriausiais gamintojais rinkoje, galime užtikrinti visas garantijas įrangai ir darbams.

Geriausias kainos ir kokybės santykis

Nesvarbu ar esate fizinis asmuo ar didžiulis verslas. Suprantame, kad palanki kaina yra aktuali visiems.

10+ metų patirties

Rinkoje dirbame daugiau nei 10 metų, todėl matėm ir šilto ir šalto.

Adresas:

Danės g. 6, Klaipėda

Email:

tomas@siltai.lt

Teleofnas:

+37068886560