Oro kondicionieriai

Kas yra oro kondicionieriai?

Tai puikus sprendimas mikroklimato valdymui namuose. Šiltuoju metų laiku oras patalpoje labai įkaista ir pasidaro tvankus. Atvėsinti namus tiesiog atidarius langą ne visada yra įmanoma - lauke gali būti dar karščiau.​

Mikroklimato valdymas

Pagrindinė kondicionieriaus paskirtis – palaikyti norimą ir maksimaliai komfortišką temperatūrą Jūsų pasirinktoje patalpoje.

Oro kondicionierių tipai

SINGLE-SPLIT

Sistema, sudaryta iš vieno lauko ir vieno vidaus blokų. Ji nereikalauja didelių investicijų, pasižymi lengvu ir paprastu montavimu bei eksploatacija. Idealus pasirinkimas vienai patalpai vėsinti, puikiai tinka butui. Sistema yra patogiai valdoma nuotoliniu būdu.

MULTI-SPLIT

Naudojama norint atvėsinti kelias atskiras patalpas bute ar name. Šią sistemą sudaro vienas lauko ir keletas vidaus blokų, todėl fasadas yra neapkraunamas. Tiesa, montuojant „Multi-split“ vamzdyno montavimas yra sudėtingesnis.

VRF

Tai kintamo šaltnešio srauto (ang. variable refrigerant flow) sistemos, kurių svarbiausias pranašumas – galimybė sujungti vieną išorinį bloką su keliais vidiniais blokais. VRF sistemos naudojamos dideliems pastatams, pvz., biurams, ofisams ir pramonei.

Mobilūs oro kondicionieriai

Tai nedidelio dydžio, mobilūs oro kondicionieriai, nereikalaujantys montavimo darbų. Šie modeliai puikiai tinka žmonėms, kurie nuomojasi būstą ar greitu metu planuoja persikelti.

Kokio tipo oro kondicionieriaus reikia Jums?

Oro kondicionieriai taip pat skirstomi į atskirus tipus pagal jų tvirtinimo vietą. Patys populiariausi yra sieniniai kondicionieriai, dar yra kanaliniai (ortakiniai) kondicionieriai (montuojami į ventiliacijos kanalus pakabinamose lubose). Kasetiniai kondicionieriai taip pat montuojami pakabinamose lubose, o palubiniai įrengiami prie lubų. Na ir grindiniai kondicionieriai, montuojami po langais ir atvėsintą orą išpučia į viršų.

Įrangos gamintojai

Bendradarbiaujame su geriausios ir patikimiausios įrangos gamintojais:

Susisiekite ir gaukite pasiūlymą​

Adresas:

Danės g. 6, Klaipėda

El. paštas:

tomas@siltai.lt

Teleofnas:

+370 688 86560

Sekite mus socialiniuose tinkluose: